Yazıcı Tamiri

Atılım Bilgisayar Bolu ve çevresindeki firmaların Samsung yazıcı, Hp yazıcı, Xerox yazıcı, Epson yazıcı, Oki yazıcı, Canon yazıcı, çok fonksiyonlu fotokopi makinası ve tarayıcı üniteleri gibi marka gözetmeksizin tamir ve bakım işlemlerini yapmaktadır. Aradığınız marka ve model farketmeden çok fonksiyonlu, lazer ve bitmeyen kartuşlu gibi yazıcıları uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.


En Hesaplı Yazıcı Fiyatları ve En İyi Yazıcı Markaları için tarafımızdan fiyat alınız.


2.El Temiz Bakımlı Yazıcılar

İkinci el yazıcılar uzman ekibimiz tarafından gerekli kontrollerden geçirilerek, bakımı yapılarak ve tekrar ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.


Yazıcı Servis Hizmetleri

Yazıcınız bozuldu ve hemen bir çözüm bulmak istiyorsunuz hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek ister mobil ekibimizi talep ederek yerinde tamir isteyebilir, isterseniz teknik servis noktamıza yazıcınızı getirerek destek alabilirsiniz. Bolu’nun tüm bölgelerinde hizmet veren  firmamız profesyonel ekibi ve alanında uzman teknik ekibiyle size destek vermekten mutluluk duyacağız.

Yazıcı ve printer cihazları konusunda uzman personelimiz ile siz müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz.


Yazıcı Tamiri Yaptığımız Markalar

* Oki nokta vuruşlu yazıcı
* Oki lazer yazıcı
* Panasonic yazıcı
* Xerox laser yazıcı
* Dell laser yazıcı
* Lexmark yazıcı
* Samsung yazıcı
* Canon yazıcı
* HP laser yazıcı
* HP inkjet yazıcı


Etiketler

Oki nokta vuruşlu yazıcı tamiri, oki lazer yazıcı tamiri, panasonic yazıcı tamiri, xerox laser yazıcı tamiri, dell laser yazıcı tamiri, lexmark yazıcı tamiri, samsung yazıcı tamiri, canon yazıcı tamiri, hp laser yazıcı tamiri, hp inkjet yazıcı tamiri