Anakart Tamiri

Atılım Bilgisayar olarak, masaüstü, laptop/notebook anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış tüm marka ve modellerdeki ister masaüstü ister notebook / laptop bilgisayarlarınızın anakart tamiri işlemini en uygun fiyata, 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Servisimize getireceğiniz notebook bilgisayarlarınızın tüm arızalarını ücretsiz olarak tespit ettikten sonra, tarafınıza bilgi verip, sizden onay aldığımız takdirde tamir işlemine başlarız. Onayı alınmayan notebook tamirine ücret almayız. Notebook/Laptop anakartı tamir edilip, test edildikten sonra sorunsuz olarak çalıştığını gözlemleyip, arızanın durumuna ve test süresine göre tarafınıza teslim edilmesi 1 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.


Laptop Anakart Tamiri

BGA X-5001 cihazı

Atılım Bilgisayar olarak anakart tamiri işlemini teknik servisimizde BGA X-5001 cihazımız ile mikrometrik düzeyde BGA Chip sökme ve takma işlemlerini profesyonel olarak yapabilmekteyiz. Yapmış olduğumuz işleri en uygun fiyatta ve teknik servis garantili yapmaktayız.


Darbe ve düşme sonucunda meydana gelen arızalar, besleme devrelerinde ortaya çıkan arızalara kadar anakart üzerinde problemler yaşanabilir. Şarj devresinde meydana gelenler ve soketlerde yaşanan arızılar da, anakart problemlerinden bazılarıdır.

Bilgisayarınız çalıştığı zaman birden kilitleniyorsa, ses alamıyorsanız, ekranda kaymalar meydana geliyor, görüntü kayboluyor veya garip sesler alıyorsanız, muhtemel bir anakart arızası yaşıyorsunuzdur. Bu tür işaretler aldığınızda, geç kalmadan alanında uzman bir bilgisayar firmasından teknik servis desteği almaz iseniz, onarım maliyetlerinin yükselmesine neden olabilirsiniz.

Bilgisayarda meydana gelen anakart arıza işaretleri karşısında bilen ve uzman bir kişiden yardım talep etmeniz, bilgisayarınızın donanımsal zararlarının artmasını engelleyici bir unsurdur. Anakart tamirinin deneyimli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmasını istiyorsanız, iletişim kurmanız yeterlidir.


ANAKART ARIZASINDAN DOĞAN PROBLEMLER

* Bilgisayarın hiç açılmaması

* Bilgisayarın kendi kendine açılması

* Elektrik kablosunu takar takmaz bilgisayarın açılması

* Açma tuşuna basınca fanların çalışıp ekrana görüntünün gelmemesi

* “Bilgisayarın güç düğmesine basıyorum işlemci fanı dönüyor ancak ekranda görüntü alamıyorum”

* “Anakartımın güç düğmesine bastıktan sonra anakarta elektrik geliyor işlemci fanı dönüyor ama hoparlörden hata sesi alıyorum ve görüntü gelmiyor.”

* “Anakartın elektrik kablosunu takar takmaz bilgisayarım hemen açılıyor.”

*“Akşam eve geldiğimde bilgisayarımı açık halde buluyorum. Bilgisayar kendi kendine açılıyor.”

* “Windows kurulma sırasında mavi ekran hatası veriyor”

* “Ekran kartımı windows a tanıtmama rağmen yüksek çözünürlükleri elde edemiyorum”

* “Anakartım harddiskimi otomatik olarak görmüyor ve tanıtamıyorum”

* “Bilgisayar açıldıktan bir süre yada windows işletim sistemi başlarken kilitleniyor”

* “Ses kartından ses çıkışı alamıyorum yada midi dosyalarını çalamıyorum”

* “Anakartıma yeni çıkan XXX işlemciyi taktığımda bilgisayarım çalışmıyor.”

* “Anakartı Windows işletim sistemindeki Start bölümünden kapattığımda sistem otomatik olarak kapanmıyor yada tekrar açılıyor”

Bu tür arıza ile karşılaşılması durumda daha büyük arızalara, geri dönüşü olmayan hatalara yol açılmaması için laptop anakart tamiri konusunda güvendiğiniz, alanında uzmanlaşmış teknik servis hizmeti veren firmamıza gelerek laptop bilgisayarınızın tamir edilmesini bizden talep ediniz. Aksi durumda cihazınız bir daha açılmayabilir.


Anakart Tamiri İçin Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven vereceğini düşünüyoruz.


Etiketler;

Laptop Anakart Tamiri, Deneyimli Notebook Servisi, laptop hiç açılmıyor, laptop ışıklar dahi yanmıyor, notebook hiç açılmıyor, laptop anakart arızası, laptop anakart tamir fiyatları, notebook anakart tamiri, laptop anakart tamiri, Acer Notebook Anakart Tamiri, Asus Notebook Anakart Tamiri, Casper Notebook Anakart Tamiri, Dell Notebook Anakart Tamiri, Hp Notebook Anakart Tamiri, Lenovo Notebook Anakart Tamiri, Lg Notebook Anakart Tamiri, Samsung Notebook Anakart Tamiri, Sony vaio Notebook Anakart Tamiri, Toshiba Notebook Anakart Tamiri