Tablet Tamiri

Atılım Bilgisayar olarak, tablet tamiri ve satış tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış tüm marka ve modellerdeki anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, hoparlör, ses açma-kapama, kamera, home tuşu, power tuşu tamir ve değişim işlemini en uygun fiyata ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda, taleplerinize kaliteli, güvenilir, hızlı ve kesin çözümler sunarak yapmaktayız. Başta Apple tablet tamiri ve satışı, Samsung tablet tamiri ve satışı , Lenovo tablet tamiri ve satışı, Asus tablet tamiri ve satışı , Vestel ve Casper Gibi Marka Gözetmeksizin tamir ve satış İşlemlerini yapmaktadır. Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz.

Servis sürecimiz arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 -7 gün arasında değişmektedir.


Her Marka ve Model Tablet

Teknik Servisimizde Dokunmatik Ekran Değişimi için orjinal ve yan sanayi ekranlar kullanmaktayız. Bolu genelinde tablet ekran değişim hizmeti veren firmamız müşterimizin istekleri doğrultusunda işlem yapmaktadır. Firmamız her türlü marka ve model tabletlerin şarj cihazlarını, usb kablolarını, kapak ve dokunmatik ekran filmlerini bünyesinde stoklamaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Tablet Tamiri – Bolu’nun Garantili Teknik Servisi

Tabletlerinizde oluşan ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.


Tablet Tamiri Konusunda Verdiğimiz Hizmetler

– Tablet Ekran Değişimi / Tamiri
– Tablet Dokunmatik Ekran Tamiri / Değişimi
– Tablet Ön Cam Değişimi
– Tablet Anakart Tamiri / Değişimi
– Tablet Şarj Giriş Yeri Tamiri / Değişimi
– Tablet Kulaklık Yeri Tamiri / Tamiri
– Tablet Arka Kamera Değişimi / Tamiri
– Tablet Ön Kamera Değişimi / Tamiri
– Tablet Power Tuşu Değişimi / Tamiri
– Tablet Açma Kapama Tuşu Tamiri / Değişimi
– Tablet Mikrofon Yeri Değişimi / Tamiri
– Tablet Android ve İos Yazılım Çözümleri
– Tablet Kasa Değişimi / Tamiri
– Tablet Wifi Tamiri / Değişimi

Bolu ‘da bir çok tablet tamiri yapan firmalar varken güvendiğiniz ve işinde güvenilir ve tecribeli olan firmalarla çalışmanızı öneririz.


ETİKETLER

Tablet ekran değişimi fiyatı ne kadar, tablet dokunmatik ekran çalışmıyor, tablet cam değişimi fiyatı ne kadar, tablet anakart tamiri nasıl yapılır, tablet şarj soketi tamiri değişimi ne kadar, tablet kulaklık yeri değişimi, tablet kulaklık yeri tamiri ne kadar, tablet arka kamera değişimi, tablet arka kamera tamiri, tablet ön kamera değişimi, tablet ön kamera tamiri, tablet power tuşu değişimi, tablet power tuşu tamiri, tablet açma kapama tuşu tamiri, tablet açma kapama tuşu değişimi, tablet mikrofon yeri tamiri, tablet android ve ios yazılım çözümleri, tablet kasa değişimi, tablet kasa tamiri, tablet wifi bağlanmıyor, tablet tamiri