Bilgisayar Tamiri

Atılım Bilgisayar, Bolu ve çevresindeki firmalara yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da bilgisayarınızdaki yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servis birimimiz de tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Her türlü marka ve model 2. el ile sıfır bilgisayarlar için tarafımızdan fiyat almayı unutmayınız.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda meydana gelen donanımsal (anakart, ekran kartı, monitör, sabit diskin bozulması vb.) ya da yazılımsal (Windows çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin yavaş çalışması vb) gibi sorunların firmamız tarafından yerinizde yada Atılım Bilgisayar teknik servisinde onarımı ve yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınız konusunda uzman teknik ekibimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda yerimizde veya yerinizde hizmet verilerek sorunlarınız giderilir.

Verdiğimiz genel hizmetler;
– İşletim sistemi kurulumu ve güncelleştirilmesi,
– Sunucu kurulumu ve yapılandırılması,
– Firewall cihazların kurulumu ve yapılandırılması,
– Kablosuz ağınızı güvenli bir şekilde genişletmek,
– Yedekleme sistemleri kurulması ve otomatik yedekleme ayarları,
– Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
– Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı
– İnternet kurulumları ve yapılandırması,
– IP telefon sistemleri kurulumu ve desteği
– Güvenlik kamera sistemi kurulumu ve dışardan izleme ayarları,
– Notebook yedek parça, servis ve satış
– Yazıcı servis, yedek parça ve satışı,
– Virüs taraması ve program güncellemeleri
– Ofis programlarının satışı ve kurulumu (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
– Grafik programlarının satışı ve kurulumu (Photoshop, Corel, Autocad, Freehand vb.)

Her Marka ve Model Masaüstü BilgisayarlarAradığınız bilgisayar ve oem malzemeleri uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.
Temiz Masaüstü Bilgisayarlarİkinci el masaüstü bilgisayarlar uzman ekibimiz tarafından gerekli kontrollerden geçirilerek, bakımı yapılarak ve tekrar ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.
Bilgisayar Bileşenleri ve Çevre BirimleriBilgisayarınız için tüm bileşenler, donanımlar, aksesuar ürünleri, monitörler, klavye, mouse, kulaklık, hoparlör ve oyun ekipmanları en uygun fiyatlarla işyerimizde sizlere sunulmaktadır.
Bilgisayar Kabloları ve ÇeşitleriFirmamız da tüm ihtiyaçlarınıza uygun bilgisayar kablosu, yazıcı bağlantı kabloları, usb kablo, ağ kabloları, HDMI kablo ve bilgisayar donanım bağlantı kablolarını bulabilirsiniz.
Servis HizmetleriMasaütsü bilgisayarların tamir ve bakımları, parça değişimleri, fan temizliği, virüs temizliği, sistem kurulum işlemleri teknik servisimizde uzman ekibimizle yapılmaktadır.

Bilgisayar Tamiri İçin Teknik Servis Aşamalarımız

1. Servisimize ulaşan cihaza servis kayıt formu açılır.
2. Kayıt işlemi ardından en kısa sürede cihazın arızası ve tamir ücreti belirlenir.
3. Müşteriye cihazın arızası ve fiyatı ile ilgili gerekli bilgiler verilir.
4. Onay alındıktan sonra cihaz tamir edilir.
5. Cihaz tamirden sonra test edilir ve garantili bir şekilde size teslim edilir.
6. Arıza tespitleri için ücret talep edilmez. 
7. Müşteriye arızası ve ücreti hakkında bilgi verilmeden cihaza müdahalede bulunulmaz.
8. Müşteri kabul etmezse cihaz alındığı gibi ücret talep edilmeden teslim edilir.
9. Müşterilerimiz cihaz tamir ücretlerini nakit, havale/eft yada kredi kartı ile yapabilir.
10. Tamir edilen cihazlar arızalara ve işlem türüne göre şirketimizin GARANTİSİ altındadır.


Tüm Bilgisayar Markalarının Teknik Servis Hizmeti,
Yedek Parça, Donanım ve Yazılım Satışı

Prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Firmamız, Bolu ve ilçelerinde teknik servis hizmeti vermektedir. Bilgisayar tamiri yapan eğitimsiz kişiler ufak bir arızayı yapayım derken ciddi arızalara sebep olabilmektedir. Bu nedenle uzman olmayan, güvenmediğiniz kişilerin bilgisayarlarınızı kurcalamasına izin vermeyin.

Bilgisayar servis ihtiyacınızı; kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Atılım Bilgisayar’dan alabilirsiniz. Bize güvenerek ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.

Bilgisayar teknik servis hizmetlerimiz arasında; Anakart tamiri ve değişimi, Kasa tamiri ve değişimi, hard disk değişimi, yazılım yükleme, program yükleme, işlemci değişimi,  ram değişimi ve yükseltmesi, dvd sürücü tamiri ve değişimi, power suply (güç kaynağı) değişimi, ses kartı değişimi ve bunun gibi birçok işlem yer almaktadır.

Atılım Bilgisayar olarak tüm marka ve modeldeki bilgisayar ve ihtiyacınıza göre toplama bilgisayar olmak üzere teknik servis hizmeti vermekteyiz. Her marka ve model garantili ya da garanti dışı bilgisayarlarınıza uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayar tamiri ve yedek parça satışı konusunda uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Firmamız tamir ve yedek parça hizmetini garantili olarak yapmaktadır. Atılım Bilgisayar yaptığı işin arkasında olduğunu da göstermektedir. Bilgisayarlarınızı gözünüz kapalı bırakacağınız bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ayrıca, Atılım Bilgisayar olarak notebook ve tablet tamiri konularında da hizmet vermekteyiz.


Etiketler

Bilgisayar tamiri, Tablet tamiri, Tablet dokunmatik değişimi , Tablet ekran değişimi, Notebook ekran kartı tamiri , Notebook anakart tamiri , Notebook çipset tamiri , Notebook ekran değişimi , Notebook kasa tamiri , Notebook menteşe tamiri , Notebook klavye değişimi , Notebook harddisk değişimi , Notebook ram değişimi , Notebook fan bakımı, Notebook şarj soketi tamiri