HAKKIMIZDA

Atılım Bilgisayar, sektör içinde 15 yıllık tecrübe ve birikim ile 2017 yılında Bolu’da kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Atılım Bilgisayar, Bolu’un tüm noktalarına, kurumsal ve bireysel bazda hizmet veren, her marka ve modelde tüm bilgisayar, laptop/notebook ürünlerinin donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözümleyen garantili teknik servis firmasıdır.


HEDEFİMİZ

Teknolojik ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde sağlamak.

Müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

Müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak.

İş güvenliği ve çevre bilinci çerçevesinde çalışmak.


Destek verdiğimiz kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda; Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba, Hp, Samsung, MSI, Packard, Bell, Casper, Compaq, Exper, Fujitsu, Siemens, Benq, Crea, Lg, Nec, Datron, Aidata markalarının yedek parçalarını tedarik etmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz müşterilerimize sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak;

*Her marka ve modelde bilgisayar bakım,
onarım, yedek parçası hizmeti,

*Her marka ve modelde yazıcı bakım,
onarım, yedek parçası hizmeti,

*Garantili notebook onarım hizmetleri,

*Her marka tablet satışı ve tamiri,

*Apple ürünlerinin teknik servisi,

*Kamera ve alarm sistemleri,

*Network sistemleri,

gibi hizmetleri vermekteyiz.


Bilgisayar teknik servis kapsamında yaptığımız hizmet, siz değerli müşterilerimizin sorunları ile alakalı tüm sorunların kapsamına almaktadır. Tüm bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını gidererek, yedek parça gereksinimi olduğu anlarda sizlere yedek parça ileterek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Sorununuz ne kadar büyük ve problemli olursa olsun, gece gündüz demeden biz sizin işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmeyi kendimize amaç belirlemekteyiz.